Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Tel: 0086-592-5337835/5337836

Faks: 0086-592-5337838

E-posta: sales@lianyustone.com

Mob. ve WhatsApp: 0086-13859958030

Adres: Birim 25A, A, Zhongxin Plaza, North Hubin Road, Xiamen, Çin bina

Servis hattı
0086-592-5337836

Haberler

Ana sayfa > Haberlerİçerik

Torage ve döşeme sanat eseri

Depolama ve nakliye için-döşeme gelince, LYX kuvars taşı aşağıdaki ilkeleri uygulayın:
İlk olarak, depolama
1. levha bir özel-yapılmış üzerinde depolanır ve bir şekil demir durağı pas geçirmez. Bu yüzden bir meleği 145' A ayakta durmak ve zemin yüzeyi arasında döşeme güvenli bir şekilde depolama rafa yerleştirilebilir. Temas yüzeyi demir raf ve levha arasında kauçuk ya da böylece raf veya kuvars taşa kirlenme kaynaklanan çizikler önlemek için ahşap bir tabakası tarafından sarılmış.
2. 20 adet plaka bir palet için yeterlidir ve döşeme yüz yüze ya da sırt sırta parlatma yüzey daha iyi korumak için yer almalıdır. Önemli bir şey döşeme sırt arasında doğrudan temas ve diğer metaller-meli var olmak kaçmak, ya da döşeme yüzeyleri çizik. Bitmiş ürünler cilalı kenarları çizikleri önlemek için yumuşak battaniye tarafından korunmalıdır.

3. Cilalı döşeme güneş ışığı doğrudan bağlantı kuramıyor. Etkili koruma yol döşeme yüz yüze ya da arkaya doğru dış levhanın arka yerleştirmektir. Ve döşeme daha iyi koruma için serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir.

4. depolama sıcaklığı 125.6 ° F. geçmemelidir Plastik örtü doğrudan güneş ışığı altında saklanan plaka karşılamak için kullanılabilir.

İkinci olarak, kuvars taşı transportingLYX, lütfen aşağıdaki ilkeleri tam ile uyulması emin olun:
1. levha "Bir" kare üzerinde yer almalıdır, sıkıca bağlı ve dik taşınır. Yatay ulaşım kaçınılmalıdır veya stres alt döşeme malzeme üzerinde koymak ve levhalar zarar neden.

2. döşeme köşegenler kuvars sesi kenarlarından neden olduğu zararlardan önlemek için üzerine sarılı. Böylece askıları kullanarak göre zamanında değiştirilmesi gereken durum.

3. özel yapılmış bir ışınlama dükkanın çevresini LYX kuvars taşı taşıma olduğunda kullanılmalıdır.

4. ne zaman Vinçler ile taşıma, operatör altında veya arkasında plaka tahammül edemiyorum. Operatör güvenliğini sağlamak için taşıma araçları yanında durması gerekiyor.

5. eldiven, Emanet Ayakkabı ve cam aşınmış LYX plaka taşıma sırasında.